+38(050) 508-84-89, +38(050) 761-21-90, +38(067) 366-89-24, +38(066) 095-08-33, +38(068) 858-87-06

Про компанію

Україна
Київська область, місто Біла Церква
Завод «Рось-Гума»
 
У 1998 році завод «Рось-Гума» почав свою діяльність і випустив першу партію готової продукції.
 
Підприємство «Рось-Гума» є великим виробником гумо-технічних та латексних виробів, а також прокладок і ремкомплектів для сільськогосподарської, автомобільної, вантажної і тракторної техніки, вітчизняного виробництва. Асортимент продукції, що випускається досить великий і постачається підприємствам різних галузей (автомобілебудування, сільгоспмашинобудування, переробні підприємства агрокомплексу і т.д).
 
Виробничі цехи повністю оснащені новітнім сучасним обладнанням Тайванської корпорації «Neotronics», яке розроблено і виготовлено безпосередньо для нашого підприємства.
 

 

Широкий асортимент продукції, що випускається, її якість, професіоналізм співробітників і надійні партнерські відносини залучають нових споживачів. Завод «Рось-Гума» успішно працює на ринках України, Білорусі, Росії, та країн близького зарубіжжя більше 20 років. Підприємство постійно освоює нові напрямки і міцно утримує лідерські позиції на ринках навіть при складних економічних обставинах. Необхідність і якість нашої продукції підтверджується нашими багаторічними партнерами, серед яких - ПрАТ  «Миронівська птахофабрика», ТОВ «Вінницька Птахофабрика», ПрАТ «Оріль-Лідер», ТОВ «Комплекс Агромарс», ТМ «Гаврилівські курчата», «Курганський бройлер» тощо. ПрАТ "РОМЕНСЬКИЙ ЗАВОД "ТРАКТОРОЗАПЧАСТИНА", ПАТ "ЕЛЬВОРТІ", ТОВ «Тара», ТОВ «Мелітопольський Автогідроагрегат», ТОВ "РУСЛАН-КОМПЛЕКТ", ТОВ "Украгрозапчастина", ТОВ "АВТОКОМПОНЕНТИ "АВТЕК", ТОВ «Укравтозапчастина», ТОВ «Автопромпідшипник», ТПК "ОМЕГА-АВТОПОСТАВКА" і багато інших . Крім того в Білорусі нашими партнерами виступають: корпорація «Серволюк-Агро» Смолевіческая птахофабрика»,  «Вітебська бройлерна птахофабрика». В основі концепції розвитку Заводу «Рось-Гума» лежать високі стандарти якості, міцні зв'язки з партнерами і увага до нових ідей.
 
Вся продукція щороку проходить подвійну процедуру випробування на своїй власній лабораторії і незалежній лабораторії на ПрАТ «Запорізький автомобілебудівний завод» і ТОВ «Випробувально-сертифікаційний центр «ПІВДЕНТЕСТ», а також процедуру сертифікації, на державному підприємстві «Український науково-випробувальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості». Вся продукція заводу сертифікована і має сертифікати відповідності, що підтверджує високу якість продукції, що випускається.
 
У 2017 році була проведена процедура сертифікації системи управління якості на відповідність стандартам «ДСТУ ІСО 9001».
 
Під ТМ «Рось-Гума» Ви завжди знайдете продукцію зразкової високої якості.
 
Антикорупційна Програма "ТОВ "ТВП РОСЬ ГУМА".
 
 
 
Наші переваги
1
Виготовлення ГТВ будь-якої складності  Маючи власне виробництво і багаторічний досвід фахівців ми займаємося виготовленням ГТВ будь-якої складності, причому не тільки стандартною продукцією, але і за індивідуальними проектами.
2
Виробництво ГТВ в найкоротші терміни  Впровадження нових технологій і значний досвід наших фахівців забезпечують безперервну роботу нашого виробництва ГТВ в Україні. Це дозволяє нам виконати поставлені вами завдання в стислі терміни, незалежно від труднощі і заданих обсягів продукції.
 
3
Постійне впровадження нових технологій  При виробництві гумотехнічних виробів ми не стоїмо на місці. Регулярне впровадження нових технологій і використання сучасних матеріалів дає нам можливість виробляти ГТВ будь-якої складності і високої якості під ваші індивідуальні вимоги.
4
Власний проектно-конструкторський відділ  Вам необхідно виробництво гумотехнічних виробів за індивідуальними параметрами? Фахівці нашого проектно-конструкторського відділу запропонують вам оптимальні рішення для створення проекту виготовлення ГТВ і розроблять продукцію, відповідну вашим вимогам і задачам, для яких вона призначена.
 
Контактна інформація
Адреса:
г. Белая Церковь, ул. Петра Запорожца, 359
Телефони:
+38(050) 508-84-89, +38(050) 761-21-90, +38(067) 366-89-24, +38(066) 095-08-33, +38(068) 858-87-06
E-mail:
pvibel@ukr.net, rosguma.com.ua@gmail.com
Форма зворотнього зв'язку
Надіслати повідомлення